ВІДДІЛЕННЯ ПРОФОГЛЯДІВ
Відділення профілактичних оглядів консультативно-діагностичного центру КМКЛ №6 надає послуги з проведення профоглядів в м.Києві, як колективам підприємств та навчальних закладів, так пацієнтам при індивідуальному зверненні.

Медичні огляди та оформлення довідок


Консультативно-діагностичний центр КМКЛ №6 в м. Києві, відповідно до чинного законодавства, має право на проведення профілактичних медичних оглядів.

Мета проведення: визначення стану здоров’я працівника і реєстрації вихідних об’єктивних показників здоров’я та можливості виконання без погіршення здоров’я професійних обов’язків в умовах дії конкретних шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу.

Лікарі відділення вищої кваліфікаційної категорії пройшли підготовку з професійної патології. Для відвідувачів створені комфортні умови, кабінети оснащені комп'ютерами та необхідним медичним обладнанням.

Підготовка до профогляду
Для проходження медичного огляду необхідно:
Медична довідка на роботу в шкідливих та небезпечних умовах праці (медогляд за наказом № 246) /попередній профогляд при працевлаштуванні та періодичний для працюючих працівників.
Для проходження обов’язкового медичного огляду працівників певних професій (шкідливі та небезпечні умови праці) необхідно надати комісії:
- паспорт, або інший документ, що посвідчує особу, ідентифікаційний код (для реєєстрації проходження ПФЕ);
- направлення, видане роботодавцем за встановленою формою;
- прийти на огляд з 8.00 до 10.00 натщесерце з зібраною вранці сечею у аптечному контейнері;
- у разі проведення флюорографічного обстеження протягом останніх 6 місяців з описом обстеження, затвердженого печаткою закладу.
Оформлення особистої медичної книжки / Санітарна книжка
(медогляд за наказом наказ № 280)
Для проходження обов’язкового медичного огляду працівників, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення необхідно надати комісії:
- паспорт, або інший документ, що посвідчує особу;
- фотокартку 3#4 у разі оформлення нової особистої медичної книжки (ф №1-ОМК);
- прийти на огляд з 8.00 до 10.00, для дослідження на гельмінтози мати з собою кал у аптечному контейнері;
- у разі проведення флюорографічного обстеження протягом останнього року з описом обстеження, затвердженого печаткою закладу.
Медична довідка "водійська комісія" (форма № 083/о)
Для проходження медичного огляду кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів необхідно надати комісії:
- паспорт, або інший документ, що посвідчує особу;
- 2 фотокартки 3#4;
- прийти на огляд з 8.00 до 10.00 натщесерце з зібраною вранці сечею у аптечному контейнері.
Пихіатричний огляд на предмет вживання психоактивних речовин (форма 100-2/о)
Довідка психіатра (психіатричний огляд з видачею довідки № 100-2/о про проходження психіатричного огляду, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин)
необхідно надати комісії:
- паспорт, або інший документ, що посвідчує особу;
- прийти на огляд з 8.00 до 10.00 натщесерце з зібраною вранці сечею у аптечному контейнері.


Довідка для абітурієнтів
(форма № 086о)
Спочатку необхідно записатись на прийом до свого сімейного лікаря, який призначає необхідні обстеження, аналізи та консультації у вузьких спеціалістів та видає електронні направлення на їх проходження.
Перед вступом у вищий навчальний заклад абітурієнтам потрібно пройти огляд у:
  • хірурга;
  • невропатолога;
  • окуліста;
  • отоларинголога;
  • зробити флюорографію.
Мати при собі паспорт, та телефон, на номер якого заключена декларація.
З результатами оглядів вузьких спеціалістів та обстежень потрібно знову повернутись до лікаря, з яким укладено декларацію. Сімейний лікар заповнить довідку на підставі записів у медичній карті, зроблених щеплень, а також результатів всіх обстежень, потрібних для оцінки стану здоров’я абітурієнта.
Важливо: лабораторні дослідження повинні бути проведені не раніше, ніж за місяць до дати видачі довідки. А флюорографія — не раніше, ніж за рік. Інакше результати будуть недійсними для внесення в довідку.