ВІДДІЛЕННЯ МАЛОІНВАЗИВНОЇ ХІРУРГІЇ ТА ЕНДОСКОПІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Відділення малоінвазивної хірургії та ендоскопічних досліджень консультативно-діагностичного центру КМКЛ №6 надає планову хірургічну допомогу різного профілю дорослому населенню з подальшим наглядом за ним в рамках пакету НСЗУ хірургії одного дня.

Малоінвазивна хірургія  – це оперативні втручання через невеликі проколи тканин або природні фізіологічні отвори з використанням спеціальної апаратури та інструментів, що дозволяє оперувати в малих просторах і за допомогою відеомонітора, контролювати хід операції.

ПОСЛУГИ ВІДДІЛЕННЯ

АРТРОСКОПІЯ КОЛІННОГО СУГЛОБУ

Втручання проводиться за допомогою артроскопа, який вводиться в порожнину суглоба через мікророзріз. Артроскопія дозволяє без розтину порожнини суглоба
Запис через Нelsi

КАБІНЕТ РАННЬОЇ ДІАГНОСТИКИ ПОЛІНЕЙРОПАТІЇ
ТА ДІАБЕТИЧНОЇ СТОПИ

Хворі на цукровий діабет можуть зручно та своєчасно отримати діагностику ускладнень, є комплекс процедур, спрямованих на профілактику, а також лікування діабетичної стопи.
Запис через Нelsi

ФІБРОГАСТРОДУОДЕНОСКОПІЯ

Ендоскопічна діагностика органів шлунково кишечного тракту.
Гастроскопія (фіброезофагогастродуоденоскопія, ФГДС) - найбільш інформативний метод дослідження верхніх відділів шлунково-кишкового тракту, який дозволяє детально вивчити слизові оболонки стравоходу, шлунку і дванадцятипалої кишки.

Запис через Нelsi

ФІБРОКОЛОНОСКОПІЯ

Колоноскопія — це діагностична медична процедура, під час якої лікар-ендоскопіст оглядає та оцінює стан внутрішньої поверхні товстої кишки за допомогою спеціального зонду (колоноскопа). Колоноскопія в Києві без болю та дискомфорту. Повна відсутність неприємних відчуттів. Точна діагностика стану внутрішніх органів.
Запис через Нelsi
Підготовка та професійні якості лікарів відділення знаходяться на найвищому рівні, оскільки пріоритетною метою є безперервне удосконалення знань та навичок.
Безоплатний амбулаторний прийом пацієнтів в Києві за електронним направленням.
Чи за самозверненням за найкращою ціною в Києві.